www.cvonline.hu

Marós

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Marós

A leendő munkatárs feladatai:

- Alkatrészek marással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:
- A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
- Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
- A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- Gépkezelő (Marós)

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • utazás támogatás
  • bónusz rendszer

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06202160043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014