www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
MARÓS / ESZTERGÁLYOS
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

ELVÁRÁSOK:

  • Gépi forgácsoló végzettség
  • Egyetemes marógépen és esztergagépen szerzett tapasztalat
  • Szerszámgyártásban szerzett gyakorlat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

FELADATOK:

  • Szerszámüzemben lévő gépek (marógép, eszterga) kezelése
  • Egyedi, vagy kis szériás szerszámok, szerszámelemek elkészítése
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

ELŐNYT JELENT:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal