www.cvonline.hu

Marketingvezető

  • A hirdetés 349 napja lejárt

A NaturComfort Kft., mint természetes összetevőkből gyártott gyógynövényes termékek értékesítésével foglalkozó, dinamikusan növekvő piacvezető cég, MARKETING VEZETŐ-t keres.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszútávon stabil növekvő, nyereséges cég marketingjének vezetése
  • többszörös növekedésből fakadó vezetői kihívások
  • bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes bérezés és juttatások
  • biztos szakmai és anyagi háttér
  • továbbképzések
  • kulturált irodai környezet és infrastruktúra

FELADATOK:

  • Piackutatás, piacelemzés (folyamatosan)
  • Marketing stratégia végrehajtása (havi/negyedéves/éves)
  • Marketing és webes feladatok végrehajtásának a kontrollja (folyamatosan)
  • Kapcsolattartás a grafikussal, programozóval, külsős online marketingesekkel, médiaügynökségekkel, médiapartnerekkel (folyamatos)
  • Marketinges és webes statisztikák kontrollja (napi/heti/havi/éves)
  • Marketinges és webes statisztikák elemzése, kiértékelése (napi/heti/havi/éves)
  • Vásárlói elégedettség mérése (folyamatosan)

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat B2C marketing területén
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriájú jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség
  • gyors problémamegoldó képesség
  • munkavégzés terén rugalmasság
  • precíz, pontos, megbízható, nyitott az új feladatok ellátására

ELŐNYT JELENT:

  • marketing vagy kereskedelmi végzettség
  • Nyíregyháza vagy környéki lakhely
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése