www.cvonline.hu

Marketingvezető (Referenciaszám: HM-1056)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.
Hirdetés azonosító: 859528

Feladatok:

  • Az vezetőséggel kialakított éves marketingterv teljes körű koordinálása
  • A weboldalak és online kommunikáció fejlesztése és karbantartása
  • Marketing és egyéb reprezentációs anyagok tervezése, gondozása és kommunikációja
  • A disztribútorok és kulcspartnerek marketingrészlegeinek támogatása
  • Marketing feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység
  • Rendezvények, tréningek szervezése
  • PR tevékenység
  • Hazai és nemzetközi vásárok szervezése és lebonyolítása
  • Az értékesítési stratégiának megfelelően az új termékek piaci bevezetésének megszervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás és részvétel hazai és nemzetközi szakmai szervezetekben
  • Önálló munkavégzés tervezéstől a megvalósításig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági vagy műszaki területen
  • Minimum 3 éves, hasonló területen eltöltött munkatapasztalat (B2B, CRM területen)
  • Online kommunikációs médiumok ismerete és használata, direkt marketing tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló Excel, Word és PowerPoint tudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Szervezett, rendszerszerető egyéniség
  • Értékesítés orientált és stratégiai gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • További európai nyelvek ismerete
  • Nemzetközi munkatapasztalat
  • Zöldtető rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1056-os referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as telefonszámokon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő