www.cvonline.hu

Marketingkommunikációs gyarkonok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1028126

Feladatok:

  • Vevőrendelések, szerződések adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Nyomtatók számlálóállásának bekérése az ügyfelektől, adategyeztetés, adatok rögzítése, adattisztítás a rendszerben
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és email-ben egyaránt
  • Dokumentumok iktatása, lefűzése, archiválása, ügyfeleknek válaszlevelek kiküldése, lefűzés, archiválás

Elvárások:
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok
  • Aktív nappali tagozatos, vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten MS Excel és Word)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Pozitív beállítottság, nyitott érdeklődő személyiség
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába
  • Lehetőséget a karrierépítésre
  • Multinacionális környezetet

Előnyök:
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. E-mailed tárgya legyen: ADMIN-KON

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.