www.cvonline.hu

Marketingkommunikációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 825843
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Kampány csapatok és a marketingkommunikációs vezető szakmai feladatainak támogatása
  • Felfedező magazin 2 havonta való szerkesztése, megtervezése az ügynökséggel együttműködve

Elvárások:

  • Utolsó éves egyetemi/főiskolai tanulmányok folytatása kereskedelem, marketing szakon
  • Erős angol nyelvtudás
  • Jó digitális affinitás (social media, online médiumok használata)
  • Prezentáció készítési ismeretek
  • Szervezői és vezetői készségek
  • Elkötelezett, céltudatos magatartás
  • Pontosság, precizitás
  • A munka minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: Hétfő-péntek  08:00-17:00 között heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000-1100 Ft/óra
  • Céges járat Budapest több pontjáról (Munkavégzés: Törökbálint)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!