www.cvonline.hu

Marketingkommunikációs gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1020117

Feladatok:

  • Aktív részvétel marketing kommunikációs anyagok, promóciós felületek tervezésében és elkészítésében
  • Marketing kommunikációs támogatás nyújtása kampányokhoz és rendezvényekhez
  • Marketing osztály támogatása egyéb sok érdekes marketing projekt megvalósításában
  • Fordítási, lokalizálási feladatok angol nyelvről magyar nyelvre
  • Látványtervek, display koncepciók készítése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú marketing szakirányú tanulmányok,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • HTML/CSS alapismeretek
  • Adobe InDesign és különböző képszerkesztő szoftverek ismerete
  • Kiváló kommunikációs és stilisztikai képesség

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben (H-Cs: 8-17h között, P: 8-14:30 között),
  • Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába
  • Lehetőséget a karrierépítésre
  • Multinacionális környezetet
  • Havi 70.000 HUF gyakornoki fizetést.

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a, leveled tárgya legyen KON-MARKETING!