www.cvonline.hu

Marketinges

  • A hirdetés 1290 napja lejárt

Debreceni fiókunkba, a marketinges részlegünkbe keresünk fiatalos gyorsan tanuló munkatársakat hosszú távra. Versenyképes fizetés, gyors előrelépési lehetőség, teljes munkaidő.

Cégünk reklámkampányok lebonyolításával, turisztikai programok, kedvezmények elkészítésével, szervezésével és koordinálásával foglalkozik.

Marketinges pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • munkafeladatok gyors elsajátítása
  • új és meglévő ügyfelekkel való kommunikáció
  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • kampányok koordinálása, lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízhatóság
  • csapat szellem
  • dinamikus, határozott megjelenés
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • ambiciózus hozzáállás
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás, ami fix + jutalékot jelent
  • díjmentes betanítás a kiválasztott pozíciókba
  • elegáns munkakörnyezet
  • folyamatos oktatás az egyedi munkatapasztalatnak megfelelően
  • gyors előrelépési lehetőség

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő