www.cvonline.hu

Marketinges munkatársat keresünk Szegedre - INTS/14/26

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Exkluzív ékszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünk keres szegedi irodájába marketinges munkatársat

INTS/14/26

Munkakör

 ·           Reklám, marketing szövegek írás

 ·           PR cikkek írása online és offline területeken egyaránt

 ·           Stratégiai kommunikáció

 ·           Hírlevél készítése

 ·           Blog tartalmak írás

 ·           Weboldal tartalmak írása, aktualizálása

 ·           Közösségi médiákban való kommunikáció

 o    Facebook

 o    Google+

 o    Instagram

 o    Youtube

 o    Twitter

 o    LinkedIn

 ·           Photoshopban egyszerűbb grafikák készítése

 ·           Kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal

 Elvárások

 ·         2-4 év releváns szakmai tapasztalat

 ·         Középfokú angol nyelvtudás

 ·         OKJ vagy BSC szintű, szakirányú végzettség (kommunikáció, marketing, PR)

 ·         Photoshop alapszintű ismerete

 ·         Számítógépes ismeretek közép haladó szint

 ·         Fotózási és videózási ismeretek előnyt jelentenek

 ·         Kreativitás, új megoldások keresésének igénye, amelyeket meg is valósít

 ·         Precizitás és pontosság

 ·         Kitartó és feladat orientált

 ·         Rendszerszemlélet

 ·         Szakmai iránti szeretet és elhivatottság

 Munkaidő

 ·           Napi 8 óra, heti 5 nap

 Munkavégzés helye:

·        Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre pályázati anyagát, amely tartalmazza szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét. E-mail címünk: E-mail cím megjelenítése.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szeged
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő