www.cvonline.hu

Marketinges munkatárs

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Biztos hátérrel rendelkező magyar tulajdonú; országos kereskedelmi hálózat keres
munkatársat az alábbi munkakörbe

Online marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Online Marketing kampányok kidolgozása és végrehajtása, figyelemmel követése
  • Online marketing eszközök használata (Facebook, Google+, Adwords, Analitics, SEO, SEM)
  • Online területen teljes körű értékesítési akciók tervezése kivitelezése
  • Online területen konkurencia-; és piac figyelés
  • Online letölthető szórólapok és prospektusok készítése,
  • Weboldalfejlesztés, átalakítás, új marketing eszközök bevezetése
  • Céges online kommunikáció fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, informatikai) előnyt jelent (de min. középfokú végzettség feltétel)
  • Képszerkesztő program ismerete, használata
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kis- és középvállalkozások marketing stratégiájának kialakításában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmas, fiatalos, nyitott gondolkodásmód
  • Informatikai szaknyelv ismerete, magas szintű számítógépes ismeretek
  • Kreativitás, jó szövegírói képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Országosan várjuk a jelentkezéseket

Helyek Veszprém
Komárom-Esztergom
Bács-Kiskun
Somogy
Vas
Tolna
Csongrád
Heves
Fejér
Baranya
Zala
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola