www.cvonline.hu

Marketinges munkatárs

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Budapesti meddőségi klinika

marketinges munkatársat

keres 4-8 órában!

Elvárások:

  • kommunikációs területen szerzett diploma
  • több éves marketinges munkakörben betöltött tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • lehetőség szerint egészségügyben szerzett tapasztalatok
  • újságírói, cikkírói tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • innovatív, kreatív csapattal való együttműködés lehetősége
  • egészségügyi kommunikációban szerzett speciális tapasztalatok
  • sokoldalú munkakör
  • továbbképzés lehetősége
  • versenyképes fizetés

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol