www.cvonline.hu

Marketinges munkatárs

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Internetes hirdetésekkel foglalkozó cég, női marketinges munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Feladat:
- Az új munkatárs feladata: partnerek felkutatása, jelenlegi partnerekkel kapcsolattartás
- kampányok tervezése és kivitelezése
- banner kampány összeállítás
- analitikai adatok elemzése
- marketing-jelentések készítése

Készségek és személyes tulajdonságok:

- Légy kreatív
- Legyenek ötleteid
- Legyél önálló, precíz
- Tudj koordinálni
- Ne legyen gond a szövegírás, fogalmazás

Előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Budapest, 17. Kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior Trade Marketing Executive

Randstad Hungary Kft.

Are you obsessed with Trade Marketing? Are you ...
Budapest

Business Development Consultant (market research)

Do you know how market research works? Do you l...
Budapest

Junior Marketing Specialista

Érdekelnek a startupok és van már marketing tap...