www.cvonline.hu

Marketinges munkatárs

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Internetes hirdetésekkel foglalkozó cég, női marketinges munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Feladat:
- Az új munkatárs feladata: partnerek felkutatása, jelenlegi partnerekkel kapcsolattartás
- kampányok tervezése és kivitelezése
- banner kampány összeállítás
- analitikai adatok elemzése
- marketing-jelentések készítése

Készségek és személyes tulajdonságok:

- Légy kreatív
- Legyenek ötleteid
- Legyél önálló, precíz
- Tudj koordinálni
- Ne legyen gond a szövegírás, fogalmazás

Előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Budapest, 17. Kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Kommunikációs gyakornok (Referenciaszám: PJ5280)

Pannonjob Kft.

Budapesti multinacionális partnerünk megbízásáb...
Pest, Budapest

Digital Product Intern (Referenciaszám: PJ5276)

Budapesti VIII. kerületi amerikai multinacionál...

Üzletág gyakornok (Referenciaszám: PJ5189)

Újpesti multinacionális partnerünk megbízásábó...