www.cvonline.hu

Marketinges - értékesítő

  • A hirdetés 312 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

munkatársat keres

Feladatai:

  • rendezvények szervezése és zökkenőmentes lebonyolítása,
  • a Hotel szolgáltatásainak az értékesítése,
  • kreatív anyagok előkészítése, prezentációs, reklám anyagok elkészítése,
  • közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése
  • mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása,

Elvárások:

  • hazai és nemzetközi trendek ismerete a vendéglátás, szállodaipar területén,
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat értékesítésben,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • releváns szakmai tapasztalat rendezvényszervezésben
  • ambiciózus készségek, magabiztos fellépés,
  • szakmai alázat, kreativitás,

 Amit kínálunk:

  • megbecsülést, hosszú távú munkalehetőséget,
  • családias hangulatú munkahelyet,
  • megbízható szakértelemmel rendelkező tulajdonosi hátteret
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre.

Érdeklődni: Balogh-Thoma Anettnél lehet a következő telefonszámon, 30/382-0925.

Helyek Budapest
Visegrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol