www.cvonline.hu

Marketingasszisztens - INTS/9/48

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Nyíregyházi partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, kommunikatív, talpraesett kollegát

Marketing asszisztens

pozícióba

Ref.: INTS/9/48

Feladatok:

  • Marketing és értékesítési adminisztráció és asszisztencia
  • Belföldi és külföldi partnerek, potenciális ügyfelek megkeresése (telefonon, emailen)
  • Részvétel a cég belföldi és nemzetközi stratégiájának kidolgozásában és segítség annak hatékony megvalósításában
  • Online marketing tevékenység támogatása
  • A cég honlapjának tartalmi karbantartása, naprakészen tartása
  • Marketinges nyomdai anyagok készítése a tervezéstől a megvalósításig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban), aktív kommunikáció
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, precizitás
  • Talpraesettség, ambició

Előny:

·         Német vagy Orosz kommunikációképes nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol