www.cvonline.hu

Marketing vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.29.
Hirdetés azonosító: 962682

Partnerünk egy nemzetközi hátterű cég, megbízásukból keresünk Marketing vezető pozícióba új munkatársat. Az ideális jelölt értékesítői háttérrel és aktív, felső fokú angol nyelvtudással rendelkezik.

Feladatok:

- marketing stratégia és éves marketing terv kidolgozása, költségterv betartása
- a vállalati arculati és PR aktivitáshoz kapcsolódó terv készítés és végrehajtás
- piac -és konkurenciafigyelés, piackutatás
- új termék bevezetéséhez, új szolgáltatás megjelentetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
- komplex piacelemzés elvégzése, a piaci változások felismerése és javaslat a szükséges lépések megtételére
- értékesítési ösztönző javaslatok, kampányok, kereskedelmi projektek előkészítése, koordinálása és hatékonyságának értékelése
- a marketing tevékenységhez kapcsolódó beszállítók kiválasztása és munkájának koordinálása

Elvárások:

- legalább összesen 10 év értékesítés és marketing területén szerzett tapasztalat vállalati oldalon
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
- felsőfokú végzettség

személyes kompetenciák:

- határozott, magabiztos fellépés
- kreativitás
- kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- stabil hátterű cég
- vállalati gépjármű
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a