www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 897 napja lejárt

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

 MARKETING VEZETŐ

 pozíció betöltésére

Várjuk olyan pályázó jelentkezését, akinek van saját elképzelése a színházi marketing terület fejlesztésére, van ambíciója, esetleg gyakorlata emberek, projektek vezetésében. Szívesen dolgozna a színház érdekes, változatos világában. Alkalmazkodik a színház profiljából adódó rugalmas munkaidőhöz és kihívásokhoz. Mindig szem előtt tartva a vezetők által megfogalmazott célok elérését össze tudja fogni a csapatát és sikerre viszi a kollégákat.

Főbb feladatok:

  • a színház marketing stratégiájának kidolgozása a vezetőséggel együttműködve
  • a színház jegy- és bérletértékesítési stratégiájának kidolgozása a vezetőkkel és az értékesítésben dolgozó kollégákkal együttesen
  • a jegy- és bérletértékesítés segítése marketing eszközökkel
  • hirdetési koncepciók kialakítása, szövegírás
  • kiadványok, szóróanyagok, egyéb tartalmak készítése, illetve annak kontrollja
  • a marketing anyagok gyártásának koordinációja
  • kapcsolattartás a helyi és országos médiumokkal, média megjelenések koordinálása
  • marketing kampányok tervezésében, lebonyolításában való aktív részvétel
  • fotózások és forgatások szervezése
  • egyedi reklám megjelenések kivitelezése
  • a színház közösségi kommunikációs felületeinek tartalmi felügyelete, tartalomfejlesztés
  • marketing szerződések előkészítése
  • a területéhez tartozó munkatársak munkájának irányítása
  • napi szintű kapcsolattartás és koordináció a színházi szekciókkal, szervezeti egységekkel
  • kapcsolattartás a nézőkkel (vendégkönyv vezetése, klubok, közönségtalálkozók, nyílt napok szervezése, együttműködés iskolákkal, intézményekkel)
  • kapcsolattartás a színház támogatóival, partnereivel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági vagy kommunikáció)
  • képesség mind önálló, mind csapatban való hatékony munkavégzésre
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • kreativitás
  • terhelhetőség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • kiváló szervezési készség
  • MS Office magabiztos ismerete

Előnyt jelent:

  • művészeti, esetleg színházi marketing tapasztalat
  • nyomdai folyamatok, nyomdatechnikai eljárások elméleti ismerete
  • alapvető irodai számítógépes programok ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete, angol nyelvű levelezés és tárgyalás lebonyolításához

Amit kínálunk:

  • fiatalos, rugalmas légkör
  • színházi környezet
  • változatos feladatok
  • szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezési határidő: 2015. június 27.

Valamennyi jelentkezőt személyesen is szeretnénk meghallgatni, az időpontról telefonon és/vagy elektronikus levélben egyeztetünk. A pályázat elbírálása két fordulóban történik.

A munkaviszony kezdete várhatóan: 2015. július 15.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, diplomáinak másolatait és motivációs levelét partner cégünk számára, az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő