www.cvonline.hu

MARKETING VEZETŐ

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Több évtizede sikeresen működő budapesti könyvkiadó ismertségének és forgalmazásának növelése céljából keres új kollégát

pozícióban.

Feladatok:

A cég kereskedelmi tevékenységének támogatása, úgymint:

  • Marketing stratégia és terv kialakítása
  • Kommunikációs tevékenység stratégiai kialakítása és megvalósítása
  • Kereskedelmi és marketing akciók tervezése és előkészítése
  • Kereskedelem támogatása
  • Webshop akciók tervezése, kivitelezése, koordinálása
  • Az online felület folyamatos figyelése, riportok alapján optimalizálási és fejlesztési javaslatok megtétele,
  • Kreatív szöveg írás, hírlevél szövegezés,
  • Marketing tevékenység folyamatos utókövetése és riportolása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Nyomtatott sajtóban megjelenő anyagok és hirdetések előkészítése, koordinálása
  • Új megjelenési lehetőségek – online, offline – felkutatása
  • Kiadói arculat erősítése, brand építést szolgáló kommunikáció tervezése és támogatása

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Online és offline média-kapcsolatok
  • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban,
  • Önálló, pontos munkavégzés, eredményorientált beállítottság
  • Csapatban és önállóan is jól tud dolgozni

Előny:

  • Webanalitikai programok magas szintű ismerete
  • Könyvkiadónál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete,
  • Sales tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Családias környezet
  • Önálló, kreatív munka

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíciónévre való hivatkozással és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő