www.cvonline.hu

MARKETING VEZETŐ

  • A hirdetés 763 napja lejárt

Autóipari alkatrészek gyártásában, és fogalmazásában piacvezető megbízónk részére keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Marketing stratégia elkészítése.
  • Termék bevezetések, bemutatók szervezése
  • Kommunikációs stratégia elkészítése, fejlesztése
  • Értékesítési csatornák fejlesztésének segítése
  • Akciók, promóciók fejlesztése csatornánként / vevőnként (sell-in / sell-out)
  • Reklámügynökségekkel való együttműködés és a kapcsolatok ápolása
  • Hazai reklámkampányok, promóciók tervezése, szervezése és kivitelezése
  • Promóciók mennyiségi tervezése logisztikai szervezése
  • Hazai médiatervezés
  • Az üzleti terv készítésének segítése
  • Reklámanyag raktár felügyelete és menedzselése (beszerzések, megrendelések egyeztetése)
  • PR aktivitások tervezése, szervezés
  • Kapcsolattartás a sajtóval.
  • Kapcsolattartás a konszern központi szakreferenseivel.
  • Piackutatás, piaci elemzések, árelemzések
  • Oktatás, továbbképzés és minőségbiztosítás területének felügyelete, irányítása
  • Garanciális ügyintézés felügyelete, irányítása
  • Műszaki vevőszolgálati tevékenység felügyelete, irányítása
    • Éves költségvetés tervezése a saját felelősségi területre vonatkozóan
    • Szerződések elkészítése, ellenőrzése
    • Rendezvényszervezés
    • Javaslatok a menedzsment részére az éves üzleti stratégiára vonatkozóan (más osztályvezetőkkel együttműködésben)
    • A marketing osztály munkatársainak irányítása
    • Egyéb, az ügyvezető által meghatározott feladatok ellátása
    • Társvállalat marketing tevékenységének közvetett felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (német előny)
  • Min. 5 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Min. 1-2 év nemzetközi szakmai tapasztalat
  • Járműiparban, nemzetközi gépjármű bérlő cégnél, légitársaságnál, olajiparban szerzett marketing tapasztalat
  • Üzleti szemlélet (komplex gondolkodásmód, szervezeti folyamatok gyors áttekintése; kereskedelmi folyamatok ismerete és szemlélet; elemzői képesség)
  • Kiváló szervezőkészség, kiemelkedő szociális képességek
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség

Amit Partnercégünk kínál:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, biztos háttér,
  • Hosszútávú karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő