www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat keres felelős beosztásba:

Marketing vezető munkatársat

Főbb felelősségi körök:

  • Marketing stratégia és terv kialakítása és megvalósítása
  • Ügynökségekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • A vállalat honlapjainak és közösségi média fejlesztésének felügyelete
  • Brand és trade marketing kampányok, akciók megtervezése és lebonyolítása,
  • PR események, rendezvények megtervezése, megszervezése és koordinálása
  • Márka aktivitások (bevezetések, promóciók) támogatásának megtervezése
  • POS anyagokkal és a kihelyezésekkel kapcsolatos együttműködés a részlegvezetőkkel (fejlesztés, design, versenyeztetés, gyártatás, raktározás, disztribúció)
  • Új lehetőségek és megoldások keresése, a piaci trendek és a költségtényezők figyelembe vételével
  • Hatékony marketing eszközök bevezetése és működtetése
  • Közreműködés a cég saját kiadású magazinjának, kiadványainak, szóróanyagainak szerkesztésében, tervezésében
  • Céges dekorációk tervezésének, beszerzésének, kihelyezésének felügyelete
  • Marketing részleg munkatársainak irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/marketing végzettség
  • Minimum 4-5 év marketing területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Határozott kommunikációs és kiváló prezentációs készség
  • Kiváló problémamegoldás és önálló feladat végrehajtás
  • Erős MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett marketing tapasztalat
  • Nemzetközi marketing projektekben való jártasság
  • Social media platformok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (személyautó, laptop, telefon)
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos képzések
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő