www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

 Az Invest Gépkereskedelmi Kft bábolnai telephelyére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kiállításokon való részvétel szervezése, koordinálása
  • honlapok, közösségi oldalak kezelése
  • prospektusok / hírlevelek készítése
  • marketing tevékenység összefogása, eladás ösztönzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvismeret használat szóban és írásban
  • Rugalmasság, terhelhetőség

A munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol