www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 1229 napja lejárt

Budapesti autókereskedés és szerviz

 pozíciót hirdet

Feladatok:

  • A vállalat teljes körű marketing tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Marketing és Call Center csoport munkájának tervezése, felügyelete, irányítása
  • Marketing és PR akciók szervezése
  • A piaci szegmenst érintő információk követése, értékelése, ezek alapján rövid és hosszú távú stratégiai tervek kidolgozása
  • Vállalat online/offline kommunikációjának koordinálása
  • Költségközpontú gazdálkodás működtetése
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Kiállítások, rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Marketing/PR területen szerzett több éves igazolható gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy kereskedelmi főiskolai/egyetemi végzettség)
  • Kiforrott vezetői attitűd, magabiztos, megbízható személyiség Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Erős vezetői készség
  • Átlagon felüli informatikai és Web-marketinges ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód, erős kontrolling- és rendszerszemlélet
  • Kreatív gondolkodás
  • Képesség több projekt egyazon időben történő irányítására
  • Középfokú aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Ügyfél- és profitorientált szemléletmód
  • Ügynökségi tapasztalat előnyt jelent

Kérjük, hogy csak abban az esetben jelentkezzen a hirdetésre, amennyiben megfelel az elvárásoknak. Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi elérhetőségre küldje meg.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol