www.cvonline.hu

Marketing Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1098169

A világ egyik legnagyobb gyártócége, szegmensében kiemelkedő multinacionális partnerünk számára keresünk Marketing Vezetőt.

Feladatok:

- Marketing stratégia és éves marketing terv kidolgozása, költségterv betartása
- A vállalati arculati és PR aktivitáshoz kapcsolódó terv készítés és végrehajtás
- Teljes körű ATL és BTL kommunikáció menedzselése
- Rendezvényekkel kapcsolatos komplex project menedzsment
- Nyereményjátékok, promóciók koordinálása
- Éves budget tervezése, jóváhagyatása, felügyelete
- Piac -és konkurenciafigyelés, piackutatás
- Piacelemzés elvégzése, a piaci változások felismerése és javaslat a szükséges lépések megtételére
- Értékesítési ösztönző javaslatok, kampányok, kereskedelmi projektek előkészítése, koordinálása és hatékonyságának értékelése
- Folyamatos riportolás a vezetőség felé

Elvárások:

- Legalább 8-10 év szakmai tapasztalat
- Legalább 1-2 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
- Autóiparban, gumi- vagy abroncsgyártásban működő vállalatnál, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai perspektíva
- Hosszú távú lehetőség
- Stabil, multinacionális vállalat és környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján