www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Megbízónk egy jól ismert vállalat, amely több nagy világmárka forgalmazásával foglalkozik Magyarországon. A cégcsoport marketing feladatainak vezetésére keresünk olyan gyakorlott szakembert, aki kellő rutinnal rendelkezik egy kereskedelmi vállalat marketing tevékenységének összefogásában. A stratégiaalkotás mellett operatív feladatok elvégzésére is szükség van.

Feladatok:

-          kis létszámú marketing csapat vezetése

-          marketing stratégia kialakítása és prezentálása, elfogadtatása a vezetőséggel

-          marketing budget tervezésében való aktív részvétel

-          Online marketing, SEO, kampányok készítése és menedzselése, rendezvények megszervezése vagy annak koordinációja

-          marketing beszállítókkal való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása

-          a képviselt márkák értékesítéséért felelős vezetőivel szoros együttműködés kialakítása, fenntartása

-          a gyártói marketing akciók adoptációja a kereskedői szintre

-          a gyártói marketing támogatásokról szóló megállapodások letárgyalásában való aktív részvétel

-          saját marketing akciók kitalálása, lebonyolítása, eredményük mérése

-          kapcsolódó rendezvények megszervezése, lebonyolítása

-          online, social media kampányok, jelenlét biztosítása, megjelenések koordinációja
fő cél az értékesítés támogatása, brand építés, vásárlásösztönzés, lead-ek generálása az értékesítők részére

Elvárás:

-          marketing vezetői pozícióban eltöltött 3-4 év, kis létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat és a társosztályok vezetőivel történő hatékony kommunikációban szerzett rutin

-          szakirányú felsőfokú végzettség (diploma)

-          ösztönző, támogató, kreatív vezetői személyiség

-          mind a stratégiaalkotásban, mind az operatív végrehajtásban szerepet vállaló vezető

Munkavégzés helye:
Budapest

Részleg

Marketing

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség