www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Műszaki termékek nagykereskedelmével foglalkozó sikeres magyar nagyvállalat

BUDAPESTI munkavégzéssel keres tapasztalt vezető kollégát az alábbi pozícióba:

MARKETING VEZETŐ

Feladatok:

  • Vezető beosztásban 6-8 fős marketing csapat munkájának irányítása
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Termékfejlesztésben, arculat tervezésben, marketing és kommunikációs stratégia kialakításban való aktív tevékenység, döntés előkészítés a cég ügyvezetője számára
  • Marketing költség terv készítése és figyelése
  • Marketing beszállítói szerződések kezelése, kapcsolattartás partnerekkel
  • Rendezvények és vevőtalálkozók szervezése
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és beszerzése
  • Arculati elemek tervezése (weboldal, nyomdai anyag, dekoráció, munkaruházat, stb.)
  • Kiadványok (újság, nyomtatvány) szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása
  • Online és offline kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
  • Konkurencia- és médiafigyelés, piackutatás
  • Marketing eszközök hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése a cég felső vezetői számára

Elvárások:

  • Minimum 4 év hasonló területen szerzett szakmai vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Dinamikus és proaktív személyiség
  • Rendszerszemlélettel és stratégia gondolkodással bír
  • Olyan vezető, aki jól szervezi a feladatokat a határidők betartása mellett
  • Erős angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Ismeri és alkalmazza a legújabb marketing trendeket
  • ATL/BTL kommunikációs tapasztalattal rendelkezik, ismeri az online és offline marketing eszközöket
  • Nyitott, kreatív gondolkodású, új ötletekkel áll elő, gyorsan alkalmazkodó

Előnyök:

  • További nyelvismeret
  • Nyomdai munkálatok, grafikai programok ismerete
  • B2B marketing tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Autóalkatrész piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Innovatív és modern környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Céges autó, laptop és mobil telefon
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő