www.cvonline.hu

Marketing ügyintéző

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Feladatok:

  • Termékkel kapcsolatos kommunikációs anyagok összeállítása
  • Értékesítést támogató marketing anyagok elkészítése
  • Marketing költségek tervezése, megvalósulás nyomon követése
  • Piaci és vevői információk kutatása és kiértékelése
  • A vállalat megjelenéseinek előkészítése és lebonyolítása szakmai rendezvényeken
  • Vállalati weboldal karbantartásána és fejlesztésében való részvétel valamint közösségi megjelenésének biztosítása
  • Új marketing anyagok tervezése, kivitelezése
  • Marketing kampányok menedzselése, karbantartása
  • Napi ügymenethez tartozó marketing feladatok ellátása (ajánlatok bekérése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Prezentációs és tréning anyagok készítése
  • Piacelemzés

Elvárás:

  • Marketing tapasztalat
  • Multimédia és web jártasság
  • Erős rendszerezői és adminisztratív képesség
  • Alkotni akarás / Proaktív hozzáállás
  • Piackutatási technikák ismerete
  • Erős microsoft excel, word, power point ismeret
  • Alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: Cegléd vonzáskörzete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével a lenti címen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő