www.cvonline.hu

Marketing ügyintéző, rendezvényszervező

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

munkatársat

keresek!

Főbb feladatok

  • marketing- és reklámtervek, valamint programok kialakításában, végrehajtásában való részvétel
  • a reklám és egyéb kommunikációs tevékenységgel kapcsolatos operatív szervezési és beszerzési  feladatok végrehajtása
  • értékesítési feladatok támogatása, a személyes eladás hatékonyságát segítő feladatok végrehajtása
  • eladás ösztönzési akciók szervezése, lebonyolítása
  • Rendezvények teljes körű tervezése, szervezése, zökkenőmentes lebonyolítása
  • Marketing anyagok tartalmi előkészítése
  • Web felületen hirdetési kampányok előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Marketing, rendezvényszervezői tapasztalat
  • Marketing eszközök ismerete
    B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kreativitás

Munkavégzés helye:

  • Cegléd vonzáskörzete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő