www.cvonline.hu

Marketing területen gyakornoki diákmunka

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Feladatok:

  • Aktív részvétel marketing kommunikációs anyagok, promóciós felületek tervezésében és elkészítésében,
  • kiadványok szövegezése, érvelési rendszer kialakítása,
  • marketing kommunikációs támogatás kampányokhoz és rendezvényekhez,
  • látványtervek, display koncepciók készítése.

Elvárások:

  • folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok gazdasági, marketing, kommunikáció, PR vagy bölcsész területen,
  • marketing irányú érdeklődés,
  • gyors gondolkodás, aktív, nyitott személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • felhasználó szintű Office és számítógép ismeretek,
  • kiadványszerkesztésben való jártasság (Adobe InDesign ismerete).

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • 1 éves gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába,
  • lehetőséget a karrierépítésre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő
  • heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Fizetés:
  • Bruttó 875 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI, kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: MAR-KON

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol