www.cvonline.hu

Marketing területen gyakornoki diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 823024

Feladatok:
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, adatok frissítése és karbantartása számítógépes rendszerekben,
  • Prezentációk, riportok előkészítése - szükséges adatok összegyűjtése, szortírozása, grafikonok készítése stb.,
  • Piac- és versenytársfigyelés az interneten és telefonon keresztül; piaci elemzések, riportok készítése,
  • Hír figyelés (interneten keresztül),
  • Kampányok előkészítésében való aktív részvétel,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Erős Excel és Power Point ismeretek, gyakorlat,
  • Gyors gondolkodás, aktív, nyitott személyiség,
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Kiváló, fiatalos csapat.
Előny:
  • Korábbi hasonló területen szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér,
  • Cafeteria,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő
  • Heti 30 vagy 40 óra
  • Fizetés
  • Bruttó 700 forint /óra
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: MAR-UPC