www.cvonline.hu

Marketing tanácsadó/értékesítő

  • A hirdetés 945 napja lejárt

Több, mint 10 éve működő, magyar tulajdonú, kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkező, marketing fókuszú tanácsadó cég exportpiaci marketing tanácsadót keres.

A POZÍCIÓ:

Feladatok

  • Projekt/account menedzsment: ügyfelek részére export piacra lépéshez kapcsolódó tanácsadási tevékenység teljes körű koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, hazai és külföldi partnerekkel, alvállalkozókkal, a cég más részlegeivel
  • Ügyféltalálkozókról emlékeztetők írása, briefek készítése
  • Árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Ügyfelek részére árajánlatok összeálítása
  • Az ügyfelek igényei alapján készülő szakmai anyagok (pl. piacelemzések, marketing és értékesítési stratégia és egyéb tanácsadói anyagok) kidolgozásában részvétel, az elkészült dokumentumok minőségbiztosítása, szakmai összefoglalók készítése
  • Részvétel lead generálásában, üzleti rendezvények szervezésében
  • Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, szerződések, megrendelések, teljesítményigazolások, bejövő és kimenő számlák előkészítése, nyilvántartása, egyéb nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (külkereskedő / marketing munkatárs / projekt menedzser / tanácsadó)
  • Felsőfokú végzettség (külkereskedelmi vagy marketing területen)
  • Ügyfél-orientáltság
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs, koordinációs, time management és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Üzletfejlesztésben, ügyfél-akvizícióban szerzett gyakorlat
  • Jártasság online marketing területen
  • Informatikai szektorban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • További idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi tevékenységbe történő aktív bekapcsolódás
  • Sokrétű feladatkör, önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, előrelépési lehetőség
  • Dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel, lehetőleg motivációs levéllel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő