www.cvonline.hu

MARKETING SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Marketing csapata

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • részvétel a marketingstratégia kialakításában,
  • adatbázismarketing és direkt marketing feladatok ellátása,
  • az értékesítési hálózat marketingtevékenységének támogatása,
  • kommunikációs kampányok tervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás a reklám- és médiaügynökségekkel,
  • rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • hasonló területen szerzett 2-3- éves tapasztalat,
  • adatbázismarketing, direkt marketing tapasztalat előnyt jelent,
  • pénzpiaci termékek ismerete előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • szívesen lenne egy multinacionális vállalat marketing csapatának tagja,
  • kiváló szervező- és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • stratégiai gondolkodás, precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • kedveli a változatos feladatokat,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási marketing hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon Link megjelenítése 2014. augusztus 15-ig!

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol