www.cvonline.hu

Marketing szakértő

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 13 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik sikerre motiváltak és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok

  • kiemelt marketing projektek menedzselése
  • banki fejlesztési projektekben a marketing terület képviselete
  • a bankcsoport marketing és kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó elemzések
  • bankcsoport szintű marketing adatszolgáltatás koordinálása

Akit keresünk

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (közgazdasági, marketing/pénzügy)
  • Minimum 3 éves projektmunka/elemzői tapasztalata van – vezetett már projektet
  • Magabiztosan használja az Excel, PowerPoint alkalmazásokat
  • Nyitott, komplex, analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Munkájában pontos, precíz, önálló és megbízható
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • Fejlett problémafeltáró és megoldó készséggel bír
  • Aktív tárgyalóképest angol nyelvtudással rendelkezik

Amit előnynek tartunk

  • Prezentációk, dashboardok készítésében tapasztalt (adatvizualizációs szoftverek ismerete és használata)
  • SQL, MS Power BI ismerete

Amit kínálunk

  • vonzó juttatási csomag
  • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tervezhető munkaidő
  • modern irodai környezet a belvárosban

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol