www.cvonline.hu

Marketing szakértő (web szerkesztői tevékenységgel)

  • A hirdetés 482 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

Marketing szakértő

(web szerkesztői tevékenységgel)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • végzi a MÁV Csoport honlap MÁV-START Zrt.-hez kapcsolódó oldalainak szerkesztését, feltöltését, illetve felel a honlap aktualizálásáért elsősorban munkaidőn kívül, illetve munkaszüneti- és ünnepnapokon ügyeleti jelleggel, a folyamatos rendelkezésre állást biztosítva;
  • feladata webes marketingkommunikációs anyagok készítése, offline promóciók, kreatívok, hirdetések tervezése, kiadványok szerkesztése, nyomdai előkészítése, esetenként prezentációk összeállítása, továbbá bannerek, szórólapok, hirdetések, kreatív POS munkák szövegezése, kihelyezése;
  • közreműködik a Társaság marketing és kommunikációs stratégiájának kidolgozásában, és marketing feladatainak ellátásában;
  • részt vesz a marketingkommunikációs terv előkészítésében, illetve a marketingkommunikációs események, programok, kampányok megszervezésében és lebonyolításában;
  • részt vesz a vállalat arculatának kialakításával, karbantartásával kapcsolatos feladatokban, rendszeresen ellenőrzi az Arculati Kézikönyvben foglaltak betartását;

Követelmények:

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség marketing vagy kommunikációs területen,
  • legalább egy idegen nyelv (német vagy angol) tárgyalási szintű ismerete,
  • 3-5 év marketing/kommunikáció szakterületen töltött gyakorlat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Corel X6 és Photoshop vagy más képszerkesztő, - kezelő program ismerete

Előny:

  • kreativitás, innovatív szemlélet,
  • rugalmasság,
  • határozottság,
  • terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó jelentkezését várjuk az alábbi

e-mail címen.

Kérjük, a tárgy mezőben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő