www.cvonline.hu

Marketing szakember

  • A hirdetés 718 napja lejárt

marketing szakembert

keresünk csapatunkba az alábbi feladatkör ellátására:

Feladatok:

  • A vállalat belső és külső kommunikációjának, marketing folyamatainak koordinálása
  • Éves marketing stratégia megtervezése
  • Web-es felület kialakítása, web-fejlesztés és karbantartás (ügynökséggel)
  • Online és offline kommunikációs kampányok kidolgozása és végrehajtása
  • Új kommunikációs csatornák felkutatása, piackutatási tevékenység koordinálása
  • Hírlevelek összeállítása, nyomonkövetése
  • Rendezvények szervezése és aktív közreműködés azok lebonyolításában (évi 1-3 db). A cég rendezvényeihez kapcsolódó megjelenések marketing és kommunikációs támogatása (e-mailes, telefonos kampány megszervezése)
  • A vállalati image pozitív építése, fejlesztése
  • Értékesítés tevékenység hatékony és kreatív támogatása
  • Rendszeres marketing-hatékonysági riportok készítése
  • Marketinghez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tapasztalat online és offline marketing kampányok lebonyolításában
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban (telefonon is), írásban
  • Ötletes, innovatív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, de a csapatunkkal együttműködve

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás
  • Német nyelvtudás nem feltétel, de előny
  • Prezi.com, illetve grafikai alkalmazások (Photoshop, Coreldraw) ismerete, legalább annyira, hogy egy grafikussal hatékonyan tudjon megbeszélést tartani
  • műszaki érdeklődés előny lehet, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület (Kelenföld)

  • szakmai önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével az alábbi e-mailcímen
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol