www.cvonline.hu

Marketing szakember

  • Frissítve 178 napja

Luxus termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kampányok tervezése és kivitelezése

  • Hirdetések tervezése és kezelése (Facebook és Adwords)

  • Rendezvényszervezés (Kiállítások, eseménynek, rendezvények)

  • Keresztmarketing hálózat felépítése és menedzselése

  • A sajtóban történő megjelenés koordinálása (TV, rádió kampányok ismerete)

    • Weboldalak látogatottságának mérése, elemzése, fejlesztése

    • Piackutatás

    • Konkurencia figyelése

    • Egyéb, az Ügyvezető által megbízott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kommunikáció PR és/vagy Marketing végzettség

  • Legalább 3-4 év releváns tapasztalat (referenciák)

  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Határozott kitartó személyiség

  • MS Excel-t magas szintű ismerete

  • Vezetői kompetenciák

  • Életvidám, csapatjátékos egyéniség

  • Kitartó, precíz és felelősségteljes

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú együttműködés

  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország