www.cvonline.hu

Marketing specialista

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Lételemed a kommunikáció? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nem riadsz vissza a kihívásoktól? Ha magadra ismertél, te vagy a mi emberünk! Jelentkezz csapatunkba az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Cégcsoportunk marketing tevékenységének összefogása

  • Toborzási terület marketing támogatása, fejlesztése

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás és tárgyalás

  • Ügyfélszerzést támogató marketing kialakítása

  • Általános brand építés

  • Online marketing feladatok ellátása, social media felületek kezelése

  • Rendezvényszervezés

  • PR cikkek, hirdetések, blog tartalmak írása

  • Marketing budget menedzselése

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-3 év releváns tapasztalat online és offline marketing területén

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Életvidám, csapatjátékos személyiség

  • Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés

  • Proaktivitás, kreatív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria

  • Fiatalos környezet

  • Szakmai fejlődés, képzéseken, konferenciákon való részvétel

  • Különféle üzletágak marketing támogatása változatos projektekben

  • Hónap dolgozója díj

  • Születésnapi bónusz szabadnap

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, az alábbi e-mail címre várjuk önéletrajzod: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -