www.cvonline.hu

Marketing specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1098438

Gyógyszeripari partnercégünk megbízásából keresünk magabiztosan kommunikáló, dinamikus és motivált marketing specialistát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Havi kiadvány és hozzá kapcsolódó kommunikációs felületek összeállításának felügyelete
- ATL / BTL kampányok szervezésében/lebonyolításában való részvétel
- Márkaszponzoráció: kapcsolattartás, szükséges anyagok biztosítása
- Social media játék és cikkek felügyelete, javaslattétel
- Piackutatás
- Gyártókkal és ügynökségekkel való kapcsolattartás
- Társosztályokkal kapcsolattartás, kérések intézése
- Adminisztráció, számlázás koordinációja
- Gyógyszertárak külső-belső átalakításához tartozó adminisztráció

Elvárások:

- 1-2 év releváns tapasztalat, gyógyszeripari tapasztalat előnyt jelent
- MS Office magabiztos használata
- középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatszellem

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Stabil vállalat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján