www.cvonline.hu

Marketing Specialista

  • A hirdetés 353 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MARKETING specialista

Feladatok:

  • Marketing és kommunikációs eszközök (katalógus, weblap, film, árlista, arculat, média, rendezvények stb.) kialakítása, szervezése és rendszeres aktualizálása;
  • Termékkampányok előkészítése és lebonyolítása;
  • Vásárok, vevőtalálkozók előkészítése (elsősorban külföldön), részvételünk megszervezése;
  • Potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel külföldi piacokon; piackutatás;
  • Külföldi vevőkkel történő közvetlen kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás, elsősorban angol nyelven
  • (személyesen, telefonon, e-mail-en keresztül)
  • Vevői kérdések megválaszolása, napi operatív ügyek intézése;
  • Társosztályokkal történő kommunikáció.

Elvárások:

  • Marketing, értékesítési végzettség és szakmai tapasztalat (marketing háttér);
  • Aktív felsőfokú angol nyelvismeret;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség, tárgyalókészség, kreativitás, üzleti érzék;
  • Nyitottság új ismeretek elsajátításához, analitikus készség.

Előny:

  • műszaki affinitás;
  • egyéb (német, orosz, francia, spanyol stb.) nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő