www.cvonline.hu
Marketing specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.01.12.
Hirdetés azonosító: 1003644
lejárt

Német tulajdonú, multinacionális háttérrel rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába marketing specialista kollégát keres.

Feladatok:

  • Külső - és belső kommunikáció koordinálása
  • Weboldal kezelése, tartalmak feltöltése, felügyelése
  • Online megjelenések kezelése
  • Média - és sajtófigyelés
  • PR tevékenység
  • Belső intranet kezelése - cég belső hálózatának managelése
  • Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

  • 3-5 év releváns területen szerzett munkatapasztalat
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Választékos, kreatív fogalmazási mód
  • Lendületes, motivált személyiség
  • Kiváló kapcsolatépítési készség

Előnyök:

  • Ügynökségi háttér - és/vagy kapcsolatrendszer
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.