www.cvonline.hu

Marketing Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.

Pozíció leírása / Job description

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Feladatok:

Marketing Specialist pozícióba keresünk kollégát, a következő feladatok elvégzéséhez:

I. Marketing:

• A vállalat marketing stratégiájának 360 fokos kidolgozása, végrehajtása, ellenőrzése
• A nemzetközi márka hazai menedzsmentje
• Vállalati közösségi oldalak kezelése, SEO, SEM kampányok menedzsmentje
• Konverzió alapú kampánytervezés, menedzsment, monitoring
• Vállalat honlapja és aloldalak tartalmi és vizuális menedzsmentje
• Ügynökség menedzsment
• Marketing anyagok előkészítése: brosúrák, borítékok, levélpapír, roll-up, prezentációk
• Teljes körű ATL/BTL/PR/szponzorációs feladatok ellátása B2B és B2C
• Intranet karbantartása, tartalmak feltöltése
• XML ellenőrzése (havi adatbázis – állásportál összevetése), hirdetési kvóták fogyásának rendszeres nyomon követése

II. PR:

• PR feladatok koordinációja az ügynökséggel, külső vállalati kommunikáció ellátása
• Randstad tagságok naprakészen tartása, tagdíjak befizetésének koordinációja, általános információk
• Külön kérésre (megszokottól eltérő esetben) hirdetések megjelentetése az interneten vagy nyomtatott sajtóban

III. Egyéb tevékenységek:

• Büdzsétervezés és monitoring
• A menedzsment csapat munkájában részvétel, annak támogatása, döntés-előkészítés
• Belső - és külső rendezvények lebonyolításában való részvétel
• A cég képviselete a Holding felé, részvétel nemzetközi belső szakmai rendezvényeken, konferenciákon
• Az irodai rendezvények előkészítése, meghívók kiküldése, vendéglista összeállítása
• Állásbörzék megszervezése, az állásbörzékkel kapcsolattartás és a megjelenés koordinálása (beosztás, egyéb marketing anyagok biztosítása)
• Az ügyfelek karácsonyi ajándékának megrendelése és kiszállításának megszervezése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (bsc, msc)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Marketing területen szerzett minimum 3-5 év tapasztalat
- Energikus, eredmény orientált, kreatív személyiség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, nagyszerű csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -