www.cvonline.hu

Marketing Specialist - PetShop üzletág

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Nemzetközi vállalat marketing munkatársat keres

Marketing Specialist PetShop üzletág

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Egész éves promóciós terv elkészítése a PetShop üzletág vezetőjének jóváhagyásával
  • Promóciós terv végrehajtása
  • Promóciós anyagok biztosítása
  • Kapcsolattartás a Key Account partnerekkel listázások, ajánlatok tekintetében
  • Együttműködés a logisztikai osztállyal a promóciók előkészítésében
  • Ügynökségekkel való egyeztetés
  • Promóciós aktivitások nyomon követése és elemzése
  • Új termék bevezetések előkészítése és támogatása, hírlevelek készítése
  • Marketing költségvetés nyomon követése
  • Merchandising terv létrehozása és támogatás az értékesítési csapatnak
  • Marketing eszközök nyomon követése
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás, beszámolók küldése, kimutatások, statisztikák, riportok készítése a PetShop üzletágvezető részére
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Vállalati eseményeken való alkalmi részvétel akár hétvégén is

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség: marketing, kereskedelem
  • Precizitás, kreativitás
  • MS office programok felsőfokú ismerete
  • Minimum 2 év marketing tapasztalat
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, mobil telefon
  • Szakmai képzések
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolat:

Magyar és angol nyelvű önéletrajz beküldési határideje: 2015.09.15.
Cseri György (SPT Manager)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol