www.cvonline.hu

Marketing & Sales Asszisztens

  • A hirdetés 376 napja lejárt

A Wooshin Hungary Kft. koreai tulajdonú, budapesti székhelyű vállalat, a szöuli Wooshin Medics Co., Ltd. leányvállalata. A cég orvostechnikai segédeszközök, kozmetikai termékek és étrendkiegészítők Magyarországon és egyéb európai országokban történő forgalmazásával foglalkozik.

Fő feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a médiapartnerekkel
  • Új kommunikációs csatornák létrehozása
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban való aktív részvétel
  • Már meglévő online felületek kezelése, folyamatos frissítése és bővítése
  • Aktív részvétel az online és offline marketing-stratégia kialakításában, kivitelezésében és nyomonkövetésében

Elvárások:

  • Pályakezdő, vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk
  • Marketing, gyógyszerészeti vagy kozmetikai iparban szerzett felsőfokú tanulmányok, ill. tapasztalat
  • Marketing-szemlélet
  • Új gyógyszerészeti technológiák iránti nyitottság
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Állandó kihívások

Munkavégzés helye:
Budapest,  XII. kerület.

A fizetésmegjelöléssel ellátott szakmai önéletrajzot kérjük angol nyelven csatolni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol