Marketing projektmenedzser munkatársat keresünk - INTS/14/27

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Exkluzív ékszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünk keres szegedi irodájába

marketing projektmenedzser munkatársat

INTS/14/27

Munkakör

  • Weboldal tartalmának fejlesztése
  • Stratégiai kommunikáció
  • Kampányok tervezése és kivitelezése
  • Hirdetések tervezése és kezelése (Facebook és Adwords)
  • Rendezvényszervezés (kiállítások, események, rendezvények)
  • Keresztmarketing hálózat felépítése és menedzselése
  • Magazinban való megjelenések koordinálása
  • TV megjelenések koordinálása
  • PR kommunikáció
  • Mérések és statisztikák készítése, riportolás
  • Piackutatás
  • Konkurencia figyelése

Elvárások

  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Erős középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (kommunikáció, marketing, PR)
  • Photoshop alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Számítógépes ismeretek közép haladó szint
  • Kreativitás, új megoldások keresésének igénye, amelyeket meg is valósít
  • Precizitás és pontosság
  • Projekt orientált szemléletmód
  • Kitartó és feladat orientált
  • Rendszerszemlélet
  • Szakmai iránti szeretet és elhivatottság

Munkaidő

  • Napi 8 óra, heti 5 nap

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre pályázati anyagát az aábbi email címre, amely tartalmazza szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Csongrád
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol