Marketing projektmenedzser munkatársat keresünk - INTS/14/27

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Exkluzív ékszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünk keres szegedi irodájába marketing projektmenedzser munkatársat

INTS/14/27

 Munkakör

 ·        Weboldal tartalmának fejlesztése

·        Stratégiai kommunikáció

·        Kampányok tervezése és kivitelezése

·        Hirdetések tervezése és kezelése (Facebook és Adwords)

·        Rendezvényszervezés (kiállítások, események, rendezvények)

·        Keresztmarketing hálózat felépítése és menedzselése

·        Magazinban való megjelenések koordinálása

·        TV megjelenések koordinálása

·        PR kommunikáció

·        Mérések és statisztikák készítése, riportolás

·        Piackutatás

·        Konkurencia figyelése

  Elvárások

·         3-4 év releváns szakmai tapasztalat

·         Erős középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás

·         Felsőfokú, szakirányú végzettség (kommunikáció, marketing, PR)

·         Photoshop alapszintű ismerete

·         Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

·         Kiváló tárgyalási készség

·         Számítógépes ismeretek közép haladó szint

·         Kreativitás, új megoldások keresésének igénye, amelyeket meg is valósít

·         Precizitás és pontosság

·         Projekt orientált szemléletmód

·         Kitartó és feladat orientált

·         Rendszerszemlélet

·         Szakmai iránti szeretet és elhivatottság

 Munkaidő

·           Napi 8 óra, heti 5 nap

Munkavégzés helye:

·        Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre pályázati anyagát, amely tartalmazza szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szeged
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol