www.cvonline.hu

Marketing PR gyakornok

Magyarország vezető online e-kereskedelmi és közösségi portál csoportjához, a Habostorta Kft-hez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A marketing kommunikációs csapat tagjaként a Randivonal.hu, brands.hu, brandsclub.ro, brandsclub.sk és Habostorta.hu oldalakhoz kapcsolódó PR és kommunikációs feladatok elvégzése
  • Média PR megjelenések, interjúk szervezése, PR anyagok írása
  • Az oldalak képviselete a webes véleményformálók felé
  • Sajtófigyelés
  • Rendezvényszervezés
  • Részvétel kommunikációs projektekben

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, vagy épp befejezett iskolai tanulmányok kifejezetten kommunikációs szakon
  • Internetes oldalak, szolgáltatások és közösségi oldalak rendszeres használata
  • Nyitottság a kereskedelemre, divatra és társkeresésre
  • Kiemelkedően erős kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló tanulmányi eredmény
  • PR szakirányultság
  • Dinamikus, határozott személyiség, önállóság, képes a folyamatos tanulásra
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Publikációs tapasztalat, különösen újságírói
  • Tapasztalat közösség-építésben (pl.: aktív blogger), Fórum moderátori tapasztalat
  • Média kapcsolatrendszer
  • Korábbi gyakornoki, vagy más munka tevékenység
  • Magyar és nemzetközi e-kereskedelmi piac ismerete
  • Az angol mellett román, német vagy szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 30e Ft kp, havi BKV bérlet, üzleti telefon és taxi költségek
  • Az online PR területén egyedülálló szakmai fejlődési lehetőségek
  • Referencia az online iparág egyik piacvezető cégétől
  • Nemzetközi háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Vizsgaidőszakra való tekintet

Munkaidő:

  • Heti minimum 32 órában, aki többet vállal előnyt élvez a kiválasztásnál
  • határozott idejű munkaviszony (minimum 6-12 hónap), kevesebb nem lehet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Klinikák metrómegállónál, illetve a szervezési feladatokkal járó helyi utazás

  • Jelentkezni  fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel (a levélben esetlegesen cikkek, blogok, weblinkek megjelölésével)
  • A levél tárgyában kérjük feltűntetni: Marketing PR Gyakornok, Név
  • Jelentkezési határidő:  elbírálás folyamatosan
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, Értékesítés / Kereskedelem, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest