www.cvonline.hu

MARKETING OSZTÁLYVEZETŐ (HF 11-7911)

  • Frissítve 19 napja

Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari partnerünk számára keresünk munkatársat

MARKETING OSZTÁLYVEZETŐ

(HF 11-7911)

pozícióba.

Feladat

  • OTC gyógyszerek és étrend kiegészítők magyarországi piacosításának vezetése,
  • A marketingosztály vezetése (7 fő): termékcsoport vezetők, termékmenedzserek,
  • Fogyasztói termékmarketing és márkaépítés,
  • Marketingkommunikáció, kampányok vezetése, marketingtervezés, piackutatás,
  • A cég termék-és marketingstratégiájának kialakítása,
  • A jóváhagyott stratégia végrehajtása a fogyasztói kommunikáció eszközeivel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • OTC gyógyszerek vagy étrend kiegészítők területén szerzett fogyasztói marketing tapasztalat,
  • Magyarországon fejlesztett kreatív megoldásokban szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kiemelkedő jövedelem, céges autó (magánhasználatra is),
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 11-7911"-ös referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Marketing / Reklám / Média / PR, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest