www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Kereskedelemben közel 20 éve sikeresen működő vállalat csapatába keresünk az alábbi pozícióra kollégát:

Feladatok:

  • a cég marketing stratégiájának meghatározása (online és offline)
  • az éves marketing terv elkészítése, megvalósításának koordinálása az értékesítési célok elérése érdekében, kollégákkal és partnerekkel együttműködve
  • a vállalat online marketing tevékenységeinek tervezésében történő részvétel, kreatív tervezés, az aktivitások „végrehajtása”, azok eredményességének nyomon követése (web, közösségi média, online hirdetések)
  • piackutatások és konkurenciafigyelés
  • értékesítést támogató eszközök (reklám, katalógusok, prospektusok, stb.) elemzése, fejlesztésében történő irányelvek meghatározása, kialakítása

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • MINIMUM 5 éves marketing területen szerzett tapasztalat, azon belül minimum 3 éves online és social media területén megszerezett tapasztalat
  • marketing szempontból új technológiák ismerete
  • kreativitás, innovatív megközelítés
  • rendszerszemlélet és stratégiai gondolkodásmód
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs, prezentációs és elemzőkészség

Előny:

  • Commandós szemlélet

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • a sikeres munkavégzéshez szükséges eszközök
  • alkalmazotti státusz
  • lendületes csapatmunka

Jelentkezéseket az ország egész területéről várunk!