www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 716 napja lejárt

A Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve dinamikusan fejlődik belföldön és külföldön egyaránt, budapesti irodájába munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Marketing stratégia kialakítása együttműködve külső ügynökségekkel
  • A különböző termékek kommunikációs csatornáinak meghatározása
  • Online felületek tartalmának karbantartása
  • Promóciós anyagok készítése, megjelenést támogató eszközök tervezése
  • Felmérések, elemzések készítése
  • Értékesítők munkájának támogatása
  • Kiállítások, rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás partnerekkel és beszállítókkal
  • Ügyviteli rendszer használata
  • Összefoglaló jelentések készítése a cégvezetés részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marketing szakirányú végzettség
  • Online marketing ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Idegen nyelv társalgási szintű ismerete (Angol és/vagy Német)
  • Önállóság, megoldás orientált személyiség
  • Rugalmasság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing szakirányú diploma
  • 2-3 év hasonló munkakörben FMCG környezetben szerzett tapasztalat
  • HTML, Photoshop ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Kis létszámú fiatal csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület, (Nagytétény, az M0-ás mellett)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol