www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Informatikai cég, szakmája iránt elhivatott

marketing munkatárs

számára ajánl álláslehetőséget. Sikeres pályázat esetén marketing munkatársként tevékeny részese lesz cégünk termékeinek és szolgáltatásainak megismertetésében.

A jelentkező feladata:

  • online marketing kampányok előkészítése és végrehajtása
  • marketinges, értékesítő szövegek megírása
  • termék ismertetéssel kapcsolatos dokumentációk készítése az ügyfelek számára
  • oktatás, szoftverbemutatók,
  • szakmai konferenciákon való részvétel,
  • online marketing anyagok, információk feltöltése a megfelelő weboldalakra
  • részvétel elektronikus marketing anyagok kialakításában
  • versenytárs figyelés
  • ügyfél adatbázisok elemzése
  • közösségi média marketing
  • weboldal anyagainak előkészítése és menedzsmentje
  • és más érdekes feladatok..

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy OKJ-s szakirányú végzettség
  • kiváló kommunikáció írásban és szóban

Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:

  • felsőfokú marketing végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • photoshop használatának ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő