www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

  • A hirdetés 632 napja lejárt

A01mm

Dinamikusan fejlődő Balaton környéki vendégház keres Marketing Munkatársat.

Feladatok:

  • A leghatékonyabb megjelenési formák felkutatása;
  • Éves/havi marketing terv kidogozása és megvalósítása;
  • Honlap,Facebook oldal kezelése,naprakészen tartása;
  • Potenciális vendégek felkutatása;
  • Rendezvények, csoportok fogadásának előkészületeiben és levezetésében való részvétel;
  • Kreatív anyagok előkészítése;
  • Meglévő vendég adatbázis naprakészen tartása;
  • Meglévő és új marketing eszközök hatékony menedzselése;
  • Online, offline marketing kampányok teljes körű tervezése, lebonyolítása;
  • Reklámszövegek,hírlevelek,blogcikkek, Facebook postok írása.
Elvárások:
  • Szállodaiparban, vendéglátásban szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú végzettség;
  • A munka iránt érzett elhivatottság;
  • Kiváló kommunikációs és szövegírói készség;
  • Céltudatos, eredményorientált személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége;
  • Rugalmas munkavégzés.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol