www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 825 napja lejárt

 Feladatok:

  • Marketing éves terv kialakítása - ez alapján szervezés, előkészítés, határidők betartása
  • Média megjelenések regisztrálása, kapcsolattartás magazinok/kiadók képviselőivel
  • Kreatív anyagok előkészítése, prezentációs, reklám anyagok elkészítése,
  • Online és offline marketing
  • Hirdetési felületek bővítése
  • Külső szolgáltatók koordinálása, kiválasztása
  • Email marketing
  • Közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése
  • Médiapartneri együttműködések ápolása, kialakítása
  • Céges kiadványok szerkesztése;
  • Sajtótájékoztatók tervezése, szervezése;
  • Sajtófigyelés és elemzés készítése,
  • Sajtóközlemények, háttéranyagok írása;
  • Kommunikációs kampányok, akciók tervezésében való részvétel;
  • Rendezvények szervezése;
  • Marketing büdzsé folyamatos nyomon követése, felügyelete
  • Kapcsolattartás a cég vezetőivel, a stratégiai irányok kialakítása

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakmai irányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott napi felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Angol tárgyalási nyelvtudás

Egyéb elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szövegírói készség
  • Kreativitás
  • Lendületes, motivált attitűd
  • Problémamegoldó készség
  • Együttműködési készség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Erős szervezői készség
  • Önállóság
  • Cél és Eredményorientáltság
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol